• Wpisów: 204
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:48
  • Licznik odwiedzin: 39 823 / 4307 dni
 
nudynapudy
 
Trafiłam dzisiaj na artykuł na zeberce www.zeberka.pl/art.php?id=18752&b=1

i podpisuję się pod nim w 100%. Będąc w Anglii w kilku dorgeriach m.in. Boots czy Superdrug zdziwiły mnie pojemniki z miniaturkami (nie próbkami, tylko miniaturowymi produktami o pojemności 3-7ml!), które były całkowicie darmowe (i wcale nie trzeba było niczego kupować, by je dostać). Ot, stały sobie takie pojemniki przy produktach poszczególnych marek i nawet ekspedientki zachęcały do ich zabierania.

A czego doświadczyłam u nas?
Otóż ostatnio robiłam większe zakupy w sephorze za horrendalną kwotę 420zł i dostałam przy tym trzy(!) próbki: krem i podkład 1,5ml Clinique i próbka perfum DKNY, które notabene posiadam w pełnowymiarowej wersji. Stwierdziłam, a co mitam, próbki są darmowe, więc szepnęłam Pani, że perfumy te już posiadam i czy nie mogłabym dostać innej próbki. Pani spojrzała na mnie niezbyt miło, ale próbkę zamieniła na perfumy Calvina Kleina (jak się później okazało - wersję męską;/), a ja wyszłam ze sklepu czując się głupio.
Innym razem, czytając o podkładzie Estee Lauder postanowiłam go wypróbować. Dotarłam więc do pobliskiej perfumerii z zapytaniem o próbkę. Całkiem miła Pani stwierdziła, że testera mają tak mało, że nie starczy mi nawet na nałożenie podkładu na całej twarzy... Zaproponowała mi natomiast, że nałoży mi odrobinę podkładu na szyję(!) i wyjdę sobie na zewnątrz i zobaczę czy kolor mi odpowiada... Kupując podkład za ok 200zł chyba mam prawo wypróbować jak zachowuje się przez cały dzień na mojej (bardzo tłustej) skórze? Zgroza!
Próbkę w końcu dostałam, gdy ubrana w szpilki i markowe ciuchy (wracałam z jakiegoś spotkania) na pewniaka poprosiłam o odlewkę podkładu w innej perfumerii tej samej sieci.
Wniosek? Chcesz próbkę? To sobie ją kup, albo załóż najlepsze ciuchy i nie trać pewności siebie :)

A jakie są wasze doświadczenia z uzyskaniem próbek?
Jestem ciekawa waszych doświadczeń i zachęcam do dyskusji.

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    a zebys wiedziała,ja bylam w szoku gdy kolezanka z UK powiedziała ze np. w takim chanel to te próbki 1,2ml itd to darmówki a tu na allegro od 6zl za probke biorą .. ;/ strasznie trudno jest dostac jakies odlewki i próbki perfum ;(